SonicWall Eğitimleri

SonicWall ürünlerine yönelik geliştirilen profesyonel eğitim serilerimize katılın. Resmi SonicWall sertifikası almanızı sağlayan Global eğitimlere ya da bir konu üzerinde uzmanlaşmanızı ve şirketinizdeki duruma özel tasarlayacağımız İş Atölye programlarından birisini tercih edin.

Hizmet Sunumu

Uzaktan ya da Sınıf Eğitimleri

Müşteri yerinde İş Atölyeleri

SonicWall University

Hizmet Taahhüdü

Orjinal İçerik

Resmi Sertifikalar

Tecrübeli eğitmenler

Hizmete Erişim

destek@sonicwalldestek.com

destek.sonicwalldestek.com

+90 850 346 92 55

Neden SonicWall Sertifikası Almalıyım?

SonicWall sertifikası almak, bilgilerini geliştirmek veya SonicWall Ağ Güvenliği Ürünlerine yatırımlarını en üst düzeye çıkarmak isteyen güvenlik uzmanları için çok çeşitli eğitim seçenekleri vardır. Esnek eğitim sağlama seçenekleri arasında, güçlü bir çevrimiçi öğrenme platformu olan SonicWall University aracılığıyla web tabanlı, canlı ve isteğe bağlı oturumların yanı sıra Yetkili Eğitim Ortakları tarafından yönetilen canlı sınıf eğitimi yer alır.

Resmi Sertifika Eğitimleri

Resmi Eğitmler teknik bilgi ve becerinizi geliştirir, belirli bir müfredata yoğunlaşır ve sertifika sınavına girme hakkı sağlar. Sertifika eğitimleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için buradan global eğitim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Özel İş Atölyeleri

SonicWall İş Atölyeleri ile tamamen kurumunuza özel ve ilgili tüm teknik personelinizin katılabileceği bir atölye çalışması yapılır.

  • Kurumunuz çalışanlarına özel içerik
  • Sizin ofisinizde ya da bizim sınıflarımızda
  • En yoğun ihtiyaç duyulan konulara özel kamp çalışması

sonicwall sertifika
sonicwall egitimleri